אבן טבעית לחיפוי קירות חיצוניים

רבים מאיתנו מבלים לא מעט שעות בבית שלנו וגם משקיעים לא מעט בעיצובו. מי שמתכנן בית חדש או אפילו משפץ בית קיים, לוקח בחשבון גם את הקירות החיצוניים של הבית ומחפש דרכים להפוך אותם למסוגננים ולמושקעים הרבה יותר. את כל זה ניתן לעשות כיום באמצעות אבן לחיפוי קירות חיצוניים – אבן מסוגננת ואיכותית, המשווה לבית כולו מראה מעוצב ויפה הרבה יותר.

מדוע כדאי לבחור באבן לחיפוי חוץ

לא בכדי הן נחשבות למבוקשות מאד כבר לא מעט שנים ושומרות על מקום של כבוד, בהשוואה לפתרונות החיפוי האחרים. כשמדובר בחיפוי לקירות חוץ, אין כמו אבן, בין אם זו אבן טבעית או אבן שיש, כדי לקשט את הקיר וגם כדי לשמור עליו. אבן לחיפוי קירות חיצוניים מציעה הרבה יותר מאסתטיקה, סגנון וגם טעם. מעבר למראה האלגנטי שלה, היא עוזרת לשמור על קירות החוץ מפני פגעי מזג האוויר ומאפשרת לדיירי הבית ליהנות מרמת בידוד גבוהה. אפשר למצוא סוגים שונים של אבנים לחיפוי, כמו גם עיצובים, איכויות, סגנונות ומרקמים שונים, וניתן להתאים כל סוג אל המבנה עצמו, אל הקיר ואל האלמנטים האחרים שבסביבה. לכל סוג של אבן מראה אחר, כל סוג יוצר אווירה שונה וגם יכול לקבוע את אופיו של הבית כולו.

סוגים שונים של אבנים לחיפוי

השוק מציע לנו כיום שפע בלתי רגיל של אבנים לחיפוי קירותיו החיצוניים של הבית. במרבית המקרים מדובר באבנים מקומיות, כלומר – אבנים מישראל ולא אבנים מיובאות. אבנים אלו הגיעו מהטבע, עברו תהליך של עיבוד וכיום הן משמשות כחיפוי לקירות חיצוניים. אפשרויות נוספות של אבנים לחיפוי הן הבריקים. הבריקים נחשבים לפופולאריים מאד בשנים האחרונות ואפשר למצוא אותם בסגנונות מגוונים ובעיצובים שונים. ישנם בריקים עתיקים מאד, ממאות קודמות, וגם בריקים בסגנון מודרני. בריקים אלה מתבססים פעמים רבות על קווים א-סימטריים ומשלבים בתוכם מספר צבעים. הם משווים למבנה מראה יוקרתי וגם אלגנטי יותר, אך יחד עם זאת – מחוברים חזק אל הטבע. סוג נוסף של אבנים לחיפוי הם הבריקים שמגיעים מפירוק של קירות ישנים. בריקים אלה נחשבים לעמידים מאד, מציעים רמת בידוד גבוהה והם גם בעלי מראה מיוחד. מעבר לכך, מדובר בפתרון מצוין לכל מי שחשוב לו לשמור על איכות הסביבה ולמחזר, מבלי לפגוע ביופי ובאיכות.

קניית אבן טבעית – אז למי פונים?

את עבודת החיפוי עצמו וגם את האבנים מציעים בעלי מקצוע המתמחים בכך. החיפוי מצריך מיומנות ברמה גבוהה ודיוק מרבי, ובחירתה של האבן מצריכה התייחסות לפרמטרים שונים, כמו המראה שבו מעוניינים, תנאי השטח וגם גודל הקיר. רק גורם מקצועי מנוסה, המכיר את התחום היטב, יוכל להעניק את השירות הטוב ביותר ולאפשר לדיירי הבית ליהנות מאבן חיפוי באיכות גבוהה. מומלץ לבחון יחד אתו סוגים ועיצובים שונים של אבני חיפוי ולהשוות בין הסוגים. כך ניתן יהיה למצוא את האבן המתאימה, זו שתשלב נכון בסביבה.

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם