חיפוי פנים באבן טבעית או שיש


שיש ואבן טבעית לחיפוי פנים  - חברת שיש ק.ד.ם

חיפוי פנים באבן טבעית הולך ונעשה פופולרי בשני העשורים האחרונים, במגזר הפרטי ובמגזר העסקי כאחד. חיפוי אבן מחליף היום את הטפט ששלט בשנות השבעים וגם במידה רבה את הצביעה הדקורטיבית של השנים האחרונות. להשגת מראה שלם משלבים חיפוי אבן יחד עם צביעה, במיוחד שניתן כיום להשיג בישראל אבנים במגוון עצום של צבעים ומרקמים.

היתרונות של שימוש בחיפוי אבן לקירות הבית

תחום חיפוי האבן בפנים הבית,  נחלק לשני סוגים:

  1. חיפוי פנים שיש טרוורטין
    חיפוי פנים שיש טרוורטין
    חיפוי הקיר במקומות בבית כמו שירותים וסביבות רחצה. במקומות כאלו  משמש החיפוי לצורך אטימת הקיר ומניעה של חדירת מים. חיפויי אבן במקומות כאלו  יהיו לרוב קרמיקה או חומרים אחרים אשר עמידים  למים או לסביבה לחה .
  2. חיפוי באבן טבעית למטרות אסטטיות. חיפוי אבן שכזבה, יימצא  בחללים מרכזיים בביתותפקידו ליצור סביבה מובדלת מיתר אזורי הבית דרך שימוש בבריקים, או מרצפות אבן טבעית. בגלל השוני בעיצוב, חשוב שחיפוי האבן בבית יעשה במצומצם ובתוך בשטח מוגדר. האפשרויות לבחירה של אבן לחיפוי קירות פנים הן רבות, החל מאבנים ירושלמיות, דרך בריקים מפירוק ועד אריחי תלת מימד. חיפוי קריות הפנים באבן טבעית משרה אווירה יוקרתית וגם מספק בידוד מחום, מקור ומלחות. שיש ק.ד.ם עובדת עם סוגי האבן הטבעית האיכותיים ביותר.

חברת שיש ק.ד.מ מתמחה בעבודות חיפוי אבן ונחשבת למובילה בתחום בצפון בזכות מבחר רחב של אבן טבעית לחיפוי ולמעלה מ-30 שנות וותק וניסיון המאפשרים לנו לתת את המענה המתאים ביותר עבור קהל לקוחותינו. חיפוי אבן זו המומחיות שלנו! אצלנו תוכלו לקבל את הפתרון המתקדם והמתאים ביותר עבורכם ובמחיר ללא תחרות.  

לקבלת הצעה משתלמת במיוחד פנו אלינו עכשיו 04-6523911

לקריאה על חיפוי קירות חוץ הקישו כאן


שלח לנו הודעה

לפניות, הזמנות והצעות מחיר עבור שיש ואבן לחיפוי

התקשרו אלינו:

04-6523911 או 04-6404975

ראשון עד חמישי 8:00-17:00
שישי (וערבי חג) 8:00-13:00

או שלחו את הטופס המקוון עכשיו ונחזור אליכם בהקדם

 

גלריית אבן לחיפוי