ריצוף עם גרניט פורצלן

הריצוף, כמו שאר מלאכות הבנייה, הוא מעשה אומנות, מפגש בין צורך חיוני – רצפה ישרה, לבין האסתטיקה. רצף מקצועי יודע להביא את הרצפה לידי סיום איכותי במיוחד, ולעיתים אין כל צורך בעין מקצועית בכדי לזהות עבודה של רצף אמן לעומת עבודה של חובבן.

מעבר למיומנות של הרצף ישנו אלמנט נוסף, עיקרי ורם במעלה בכל תחומים הבנייה, קל וחומר שבאומנות הריצוף. אלמנט זה הוא חומרי העבודה הזמינים לשימושו, וכמובן, הרצפות עצמם. זוהי אחת הסיבות שרצפים רבים ממליצים על שימוש בגרניט פורצלן לריצוף הבית שלכם.

יתרונות הגרניט פורצלן

  1. עמידות גבוהה – אריחי גרניט הפורצלן נחשבים לעמידים בצורה יוצאת דופן. הם עומדים ללא פגיעה או שחיקה במשך תקופות של שנים רבות, אפילו בעת חשיפה ממושכת להשפעות חיצוניות שהיו משפיעות בצורה ברורה ומיידית על חומרים אחרים.
  2. מחיר – מחירם של אריחי ריצוף מגרניט פורצלן הוא נוח במיוחד, והוא מקבל עוד חיזוק כאשר שלוקחים בחשבון את עמידותה של הגרניט לעומת חומרים אחרים ויקרים עוד יותר, לדוגמא אבן השיש.
  3. מגוון – הבחירה בגרניט פורצלן היא בחירה של טעם טוב, ומאפשרת לכם להביא לידי ביטוי את החלום שלכם, ולבנות בית שתואם בצורה מוחלטת את החזון והרצון שלכם. אריחים אלו מגיעים במגוון רב של צבעים וצורות, ומאפשרים גמישות אדירה בעיצוב.

עבודה נקייה ומהירה

הזמינות, המחיר והפופולאריות של גרניט הפורצלן לצורך עבודות ריצוף הפכה אותו עם השנים לנפוץ בצורה בלתי רגילה. מסיבה זו תוכלו כיום להזמין איש מקצוע לרצף את הבית שלכם, ותוכלו להגיע לגמר העבודה בזמן מהיר במיוחד.

מעבר לכך, הנוחות הרבה שבקבלת האריחים בהזמנה כבר בגדלים הרצויים, בדוגמא ובצבע, והעובדה כי הם מראש נוחים מאוד לשימוש, מאפשרים לרצף להביא את העבודה לסיום נקי, ישר ואלגנטי במיוחד, כראוי לרצפה חדשה.

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם