בדק בית לפני קניית דירה

לא נכנסים לדירה חדשה בלי בדק בית

אחד הדברים היותר נעימים כשאנחנו נכנסים לדירה חדשה היא העובדה שהיא עדיין בתולית. עדיין לא נעשה בה כול שימוש ויש לה ריח מיוחד, ריח טרי של קירות שנצבעו זה עתה, ולעיתים אנו מוצרים בה מזכרות שהפועלים השאירו כגון כלי עבודה שונים, דליי צבע יבשים וסימני דרך אחרים שמוכיחים שעד לא מזמן עוד עמלו עליה. אך לעיתים, רב הנסתר על הגלוי ולא כול מה שנראה לנו כרגע נוצץ וזוהר הוא אכן כזה. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי הדירה החדשה שאתם עומדים לאכלס אותה בקרוב איננה טומנת בחובה גם ליקויי בנייה כאלו ואחרים, כדאי לכם לערוך לה בדק בית.

בדק בית למען השלווה שלכם

גם החוק מתייחס לבדק בית והוא קובע כי לאחר זמן מסוים, במקרה זה מדובר על שנה, מהיום שנכנסתם לגור בביתכם החדש, ומצאתם בו ליקויים הקשורים לבנייה, הקבלן מחויב לתקן אותם. מה הן הסיבות האפשריות לליקויים בדירה שאתם עומדים לקנות במיטב כספכם? ישנן כמה סיבות: החומרים אשר נעשה בהם שימוש לבניית הבית אינם מתאימים, איכות עבודה ירודה של הפועלים וחוסר יד מכוונת של הפקח הממונה עליהם ותכנון אדריכלי לקוי. התוצאה היא פגמים שאתם עלולים לסבול מהם בשלבים אלה או אחרים וגם ולשלם עליהם ביוקר. לכן, למען השקט שלכם, בדק בית הוא הכרח המציאות.

מהו בדק בית ומי מבצע אותו ?

הבדק בבית נעשה על ידי אנשים מקצועניים, מומחים בתחום אשר יודעים לאתר ליקויים בבנייה. המומחים מאותן חברות בדק בית ינסו לאתר מוקדי רטיבות בקירות ובגגות וליקויי בנייה אשר יכולים לגרום לנזילות בימות החורף. קירות רטובים מעלים עובש ופוגעים בבריאות. כמו כן, הם יבדקו את איכות עבודת הריצוף, תקינות המדרגות, את מערכת האינסטלאציה, חיפויים לקירות כולל צבע ואריחי קרמיקה, חלונות, תריסים, תריסים חשמליים מועדים יותר לתקלות וליקויים מתריסים ידניים, בידוד ,אקוסטיקה ועוד. עם סיום הבדיקה, יקבל בעל הנכס את הממצאים לידיו, ועל פיהם והמלצותיהם יש לטפל בליקויים השונים.

בדק בית היא בדיקה הכרחית הן לדירות חדשות והן לדירות ישנות ובאמצעותה ניתן למנוע עוגמות נפש מיותרות בעתיד, הוצאות כספיות ופגיעה באיכות החיים.

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם