חיפוי קירות חוץ של בניינים עם שיש או באבן טבעית

חיפוי קירות חיצוניים  – חיפוי שיש או אבן טבעית לבניינים

פרויקט א שושן - חיפוי חיצוני מולה ווייט, שיי גריי ובזלת - מבט מהרחובחברת שיש קדם –  יבואני השיש המובילים בישראל, יספקו לכם אבן טבעית ושיש לחיפוי בניינים חיצוני. חברתנו מספקת לקבלני הבנייה המובילים בישראל – אבן ושיש לחיפוי חוץ בפרוייקטים. חיפוי אבן הוא כמובן אופציה רווחת גם כשמדובר בקירות חיצוניים של בתים משותפים ושל בניינים גבוהים, ודי אם ניזכר בביקורנו האחרון ברחובות העיר העתיקה בירושלים, או ברחובות הישנים יותר של חיפה, יפו וערים נוספות בהן היה נהוג לבנות בדרך זו, על מנת להיווכח עד כמה מרשימים הבניינים שזכו בטכניקה של חיפוי קירות חיצוניים באבן טבעית, ובפרט אלו שחופו באבן איכותית במיוחד. לתיאום פגישה התקשרו: 04-6523911

 

 

בחירת שיש או אבן טבעית לפרוייקט של חיפוי בניין חיצוני

במקרים של חיפוי אבן או שיש ניתן, ואף רצוי, להשתמש באבנים עבות יותר ביחס לאלה המשמשות לחיפויים של קירות פנימיים, כשהעובי המומלץ הוא 3-4 ס”מ. חשוב מאוד להקפיד על ביצוע איכותי ומוקפד של חיפוי זה, שכן אבן הנופלת מבניין, ובמיוחד כשהיא כבדה יחסית,עלולה לגרום לנזק חמור במיוחד למי שאיתרע מזלו ונקלע אל מתחת לבניין ברגע הלא נכון.

 

דלקל בוטיק - חיפוי בורדור בז' - מבט צד-חזיתחיפוי שיש חיצוני – חיפוי קירות חוץ בבנייני מגורים

האופן בו אנחנו מעצבים את הקירות של הבתים ושל הבניינים השתנה, באופן טבעי, במידה ניכרת בעשורים האחרונים. אם בשנות ה- 70 של המאה ה- 20, למשל,הטרנד הלוהט היה טפטים שונים הרי שכיום אלה נתפשים כמיושנים (אם כי יש הרואים בקיר מחופה טפט משהו “שיקי” ומהללים את הרטרו). אולם אחרי הכל – המגמה העדכנית, שעליה ממליצים מרבית מעצבי הפנים, היא חיפוי קירות באבן. כאשר מדובר בחיפוי חיצוני של בנייני מגורים, כיום מדובר על חיפוי מבני מגורים ובניינים גבוהים במעטפת של אבן טבעית. לצורך כך יש למצוא ספק אבן ושיש איכותי שיספק לקבלן המצבע את האבן המתאימה ביותר והאיכותית ביותר. לתיאום פגישה התקשרו: 04-6523911

חיפוי קירות חוץ בשיש ובאבן טבעית

הבתים שלנו הולכים והופכים מעוצבים יותר ויותר. חיפוי קירות חיצוניים באבן הוא אחד הפיתרונות העיצוביים המרתקים והמבוקשים, הן כשמדובר בקירות חיצוניים של בתים פרטיים והן בקירות של בנייני מגורים של מגורים משותפים.

ישנם לא מעט סוגי אבן או שיש בהם ניתן להשתמש לצורך חיפוי קירות, כשבין האפשרויות: אבן צפחה, אבן כורכר, בזלת, אבן חרבה, שיש טרוורטין, אבן שמוט (האבן המשמשת לטאבונים), אבן ירושלמית, אבן ירדנית ועוד ועוד. על מנת לבחור את סוג השיש המתאים ביותר לקירות החיצוניים של מבני מגורים – תוכלו לבוא אל אולם בתצוגה שלנו, או לבחור מבין סוגי השיש שלנו.

לצפייה בקטלוג סוגי האבן שלנו ליחצו כאן

לצפייה בפרוייקטים שביצענו עבור החברות המובילות במשק ליחצו כאן

חיפוי קירות פנים עם שיש או אבן טבעית

חיפוי קירות פנים באמצעות אבן מתבצע מלמטה למעלה, כשברוב רובם של המקרים מקפידים שלא יווצרו מרווחים בין אבן לאבן, כך שהקיר יהיה מרשים במיוחד. כמובן שחשוב להקפיד על דיוק רב ועל מריחת הדבק באופן מסודר על כל הקיר אם אתם בעלי ניסיון בעבודות מסוג אלה ובאופן כללי אמונים על שיטת “עשה זאת בעצמך” תוכלו לעשות זאת בעצמכם; אבל אם לא, אזי מוטב להשקיע עוד סכום כסף (לא גדול מדי, אגב) ולהשאיר את העבודה לאיש מקצוע שיבטיח קיר מרהיב עין.

חיפוי קירות פנים מתבצע על ידי אבנים דקות יחסית, כאלה שעוביין הוא ס”מ עד ס”מ וחצי, שכן אבנים עבוד יותר עלולות להינתק מהקיר ולהוות סכנה לבני ובאי הבית. השימוש באבן לחיפוי פנים יוצר מראה בעל נוכחות בולטת ורבת רושם, ובפרט כמובן אם משתמשים באבן איכותית המקנה לבית כולו מראה יוקרתי ומכובד. לאופן בו מעוצב המרחב שלכם (בין אם הסלון, בין אם פינת האוכל ובין אם חלק אחר בבית) ועל פי הטעם האסתטי שלכם, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים, כשבמקרים רבים גם יצרני חיפויי הקיר מעניקים שירותי ייעוץ ולא רק את המוצר עצמו.