בחירת אבני חיפוי כאלמנט עיצובי בבתים ובדירות

חיפוי עיצובי

מעוניינים לשדרג את עיצוב הבית בקלות ובמהירות, ללא צורך בהוצאה גבוהה ובשיפוץ נרחב? באמצעות חיפויי קירות ניתן לעצב מחדש את הסלון, את המטבח, את חדרי השינה ואת חדרי הרחצה. יש מגוון גדול של חיפויי קירות מאבן טבעית, מבריקים ישנים מפירוק, מאריחי שיש ומזכוכית. בתוך זמן קצר ובהוצאה כספית נמוכה יחסית תיהנו משדרוג העיצוב בבית וממראה יוקרתי, מרהיב וייחודי.

שדרוג ועיצוב קירות הפנים עם אבן טבעית

חיפוי קירות פנים נחשב לפתרון מועדף ומומלץ על ידי מעצבי פנים, אדריכלים ובעלי מקצוע בתחום הבנייה. בשנים האחרונות החל טרנד חדש בעולם עיצוב הפנים לבתים ולבתי עסק, וניתן לראות כיום במבנים רבים חיפויי קירות עם אבן או שיש מרהיבים ביופיים. לחיפוי הקיר באמצעות בריקים, אבן טבעית וחומרי גלם נוספים יש יתרונות רבים. מעבר לעיצוב היוקרתי והמרשים, בין היתר אריחי החיפוי לקיר הפנימי תורמים לבידוד יעיל יותר של חום, קור ורעש, לאקוסטיקה גבוהה, לחיסכון בעלויות החשמל הנדרשות למיזוג הבית ולחיסכון גם בעלויות התחזוקה.

בריקים או אבני חיפוי בתור אלמנט עיצוב ייחודי ומרהיב

כדאי לדעת כי חיפוי קירות פנים באמצעות בריקים, אבן טבעית, שיש וחומרי גלם נוספים תורם לעיצוב מקורי, ייחודי ומרהיב. לא חייבים לחפות את כל הקירות בסלון או בחללי הבית כדי לשדרג את העיצוב וליהנות ממראה יוקרתי, מאחר וניתן להסתפק בחיפוי קיר פנימי אחד וליהנות משינוי מרענן.

אגב, כיום ניתן למצוא תבניות של חיפוי לקירות פנים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים, וניתן להתקין את אריחי החיפוי לבד וללא עזרה של בעל מקצוע כדי להוזיל עלויות. עם זאת, אין כמו בריקים מפירוק המוסיפים מראה אותנטי לבית, אריחי חיפוי מאבן טבעית המוסיפים מראה טבעי ומקרבים את הטבע לסביבת המגורים או אריחי חיפוי משיש בשלל גוונים, גדלים וטקסטורות למראה יוקרתי ולעיצוב מרשים ואלגנטי.

לכן, כדאי להסתובב באולמות התצוגה על מנת לקבל ייעוץ והסברים על האפשרויות הרבות הקיימות. בהתאם לצרכיכם ולמטרות העיצוב, ובהתאמה למגבלות התקציב והשטח שיש לכסות, תוכלו לקבל החלטה צרכנית נכונה ונבונה. חשוב להדגיש כי חיפויי קירות פנים נועדו לשדרוג העיצוב והאווירה; יש גם חיפויים עמידים ללחות ולמים המתאימים לחדרי רחצה. חיפוי קירות באבן או שיש הינו נפוץ גם בפרוייקטים גדולים יותר של בניית בנייני מגורים גבוהים. כיום קיים מגוון עצום של אפשרויות המאפשרות לכם לעצב את ביתכם בקלות, במהירות ובעלות יחסית נמוכה.

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם