בריקים מאבן טבעית ובריקים מפירוק

חיפוי קיר בריקים - טרוורטין מוברש
בשנים האחרונות קיימת התעניינות רבה בכל הקשור אל בריקים מאבן טבעית וכן בריקים מפירוק של אחוזות ומבנים שונים ברחבי אירופה. מאמר זה יספק לקוראים מידע אודות ההבדל בין השניים ויתרונותיהם של כל אחד מהסוגים.

הטרנד – בריקים

בריק הוא לבנה מרובעת שיכולה לשמש לחיפוי חיצוני או פנימי של מבנה. מדי כמה שנים ניתן לראות טרנד שונה הקשור אל בנייה, נכון לשנים האחרונות מדובר על בריקים מאבן טבעית או בריקים מפירוק. היתרון הגדול של בריקים מפירוק (שפורקו ממבנים אחרים) הוא המראה המשופשף והעתיק שלהם שמעניק להם את אותו ייחוד בו מעוניינים רבים. לעומת זאת, בריקים המוגדרים כחדשים הם אלו שמיוצרים באמצעות תהליך מיוחד בתנור. היתרונות של שני הסוגים באים לידי ביטוי בעמידות ובחוזק שלהם.

בריקים מפירוק

רבים מעדיפים בריקים מפירוק וזאת משום המראה העתיק והמיוחד שלהם. הלבנים המרובעות שנלקחות פעמים רבות מטירות ואחוזות באירופה מאגדות יתרונות רבים מלבד המראה המיוחד. מדובר על לבנים שנעשו בעבודת יד ומחומרים טבעיים וכאלו שכבר החזיקו מעמד מאות שנים ויחזיקו עוד כמה מאות. כאן מדובר על בנייה או חיפוי מחומרים איכותיים ביותר ועמידים ביותר. ניתן לבחור בלבנים בצבעים ובגוונים שונים ואף ניתן לשלב בין הגוונים. חשוב לקחת בחשבון כי בריקים מפירוק מגיעים ממבנים שונים, אך כל מבנה הוא ברמת התיישנות שונה, דבר שיכול להשפיע על העמידות של הלבנים ופרמטרים חשובים נוספים ולכן חשוב מאוד לבדוק מה המאפיינים של הלבנים טרם רכישתם.

בריקים מאבן טבעית

בריקים מאבן טבעית הם אותם לבנים שעשויים מגושים טבעיים של אבן, כמו למשל אבן חול, אבן גיר וסוגים נוספים של אבנים. היתרונות הסגנוניים של לבנים אלו באים לידי ביטוי בכך שהם משלבים מראה עדכני ומראה עתיק, רמות הגימור שלהם גבוהות מאוד, הם מגיעים במגוון רחב של צבעים וניתן להזמין אותם במגוון גדול של גדלים ואף בהתאמה אישית.

תוכן עניינים

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם