חיפוי חזיתות באבן טבעית

חיפוי אבן כורכר

חזית הבית היא כרטיס הביקור שלו, הפנים והמראה שלו. חזית הבית היא זו המשאירה חותם על המתבונן בחוץ. בדיוק כפי שאדם מתבונן בפנינו ומסיק מכך רשמים בתוך חמש עשרה שניות, בדיוק באותו אופן מראה הבית מותיר על המתבונן רשמים שבמקרים רבים אפילו הוא עצמו אינו מודע להם. בניית בית חדש או שיפוצו מעלה לא מעט שאלות אצל המשפצים ובמקרים רבים מדובר בתהליך מייגע משום שנדרש לעבוד בנפרד עם סוגים שונים של אנשי מקצוע.

חיפוי חזיתות הבתים באבן טבעית הינה בין הטרנדים היותר בולטים בשנים האחרונות, בשל השילוב בין היתרונות הרבים שהאבן הטבעית מציעה. שלא כמו חומרי גלם סינטטיים אחרים, האבן הטבעית מותירה תחושה הרמונית, נעימה, המתפשטת בגוף ומעוררת תחושות נעימות. המראה הייחודי שלה בנוף הבתים הופך את הבית לחלק מהנוף ומשלב אותו בצורה רכה בקווי הסביבה הכלליים. בניגוד לחומרים סינטטיים אחרים, האבן הטבעית אינה מעוררת תחושות ניכור אלא הופכת את הבית לכאילו לקוח מתוך ציור.

יתרונותיה הרבים של האבן הטבעית

יתרונות רבים יש לאבן הטבעית, יתרונות ההופכים אותה למבוקשת עבור לקוחות המעוניינים להעניק לבית שלהם מראה ייצוגי מחד וחמים מאידך. בין היתרונות הבולטים ביותר של האבן הטבעית ניתן למצוא את הפונקציונליות שלה עבור המשפחה הישראלית: בידוד. החורף הישראלי הוא חורף קר וברוב הבתים כיום לא קיים בידוד או מערכת חימום אידיאליים. בשל העובדה כי ארץ ישראל היא מדינה חמה, רבים מהקבלנים אינם משקיעים בבידוד איכותי והנורמה מבוססת על מזג האוויר הקיים בישראל רוב עונות השנה: חמים ונעים באופן יחסי, מזג אוויר המאפיין מדינה ים תיכונית.

מסיבה זו, מערכות הבידוד הקיימות בבתים רבים אינה יעילה מספיק כך שבחורף קר מאד ובקיץ חם מאד. שלא כמו במדינות אירופאיות, בהן מתקיימת השקעה משמעותית ביצירת בידוד איכותי, הבידוד של קירות ישראליים הוא ממוצע ומטה. כך, בעונת החורף סובלות משפחות רבות מקור אימים גם בתוך הבית ורבים מפעילים את מכשירי החשמל בכל הכוח. חיפוי חזיתות באבן טבעית מהווה בידוד איכותי לשנים רבות, חוסך השקעה כלכלית משמעותית ומעניק לבית ערך מוסף.

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם