חיפוי קירות חוץ – שיש ובאבן טבעית

חיפוי קירות חיצוניים  - חיפוי שיש או אבן טבעית לבניינים

חיפוי קירות בניינים באבן טבעית. יבואני השיש המובילים בישראל יספקו לכם אבן טבעית ושיש לחיפוי בניינים חיצוני. חברת שיש ק.ד.מ מספקת לקבלנים המובילים בישראל -אבן ושיש לחיפוי חוץ בפרוייקטים. חיפוי אבן הוא כמובן אופציה רווחת גם כשמדובר בקירות חיצוניים של בתים משותפים ושל בניינים גבוהים, ודי אם ניזכר בביקורנו האחרון ברחובות העיר העתיקה בירושלים, או ברחובות הישנים יותר של חיפה, יפו וערים נוספות בהן היה נהוג לבנות בדרך זו, על מנת להיווכח עד כמה מרשימים הבניינים שזכו בטכניקת חיפוי קירות זו, חיפוי באבן טבעית, ובפרט כמובן, באלו שחופו באבן איכותית במיוחד

חיפוי אבן חיצוני חיפוי בניין בורדור בז' - פרויקט דלקל בוטיק - מבט לחזית

חיפוי חיצוני בניין מגורים

פרויקט א שושן - חיפוי חיצוני מולה ווייט, שיי גריי ובזלת - מבט מהרחוב

בחירת שיש או אבן טבעית לפרוייקט של חיפוי בניין חיצוני

במקרים של חיפוי אבן או שיש ניתן, ואף רצוי, להשתמש באבנים עבות יותר ביחס לאלה המשמשות לחיפויים של קירות פנימיים, כשהעובי המומלץ הוא 3-4 ס”מ. חשוב מאוד להקפיד על ביצוע איכותי ומוקפד של חיפוי זה, שכן אבן הנופלת מבניין, ובמיוחד כשהיא כבדה יחסית,עלולה לגרום לנזק חמור במיוחד למי שאיתרע מזלו ונקלע אל מתחת לבניין ברגע הלא נכון.


לתיאום פגישה התקשרו אלינו:חיפוי שיש חיצוני – חיפוי קירות חוץ בבנייני מגורים

האופן בו אנחנו מעצבים את קירות הבתים השתנה, באופן טבעי, במידה ניכרת בעשורים האחרונים. אם בשנות ה- 70 של המאה ה- 20, למשל,הטרנד הלוהט היה טפטים שונים הרי שכיום אלה נתפשים כמיושנים (אם כי יש הרואים בקיר מחופה טפט משהו “שיקי” ומהללים את הרטרו). אולם אחרי הכל – המגמה העדכנית, שעליה ממליצים מרבית מעצבי הפנים, היא חיפוי קירות באבן.

חיפוי קירות חוץ בשיש ובאבן טבעית

הבתים שלנו הולכים והופכים מעוצבים יותר ויותר. חיפוי קירות חיצוניים באבן הוא אחד הפיתרונות העיצוביים המרתקים והמבוקשים, הן כשמדובר בקירות חיצוניים של בתים פרטיים והן בקירות של בנייני מגורים של מגורים משותפים.

ישנם לא מעט סוגי אבן או שיש בהם ניתן להשתמש לצורך חיפוי קירות, כשבין האפשרויות: אבן צפחה, אבן כורכר, בזלת, אבן חרבה, שיש טרוורטין, אבן שמוט (האבן המשמשת לטאבונים), אבן ירושלמית, אבן ירדנית ועוד ועוד. על מנת לבחור את סוג השיש המתאים ביותר לקירות החיצוניים של מבני מגורים – תוכלו לבוא אל אולם בתצוגה שלנו, או לבחור מבין סוגי השיש שלנו.

לצפייה בקטלוג סוגי האבן שלנו ליחצו כאן

לצפייה בפרוייקטים שביצענו עבור החברות המובילות במשק ליחצו כאן

חיפוי קירות פנים עם שיש או אבן טבעית

חיפוי קירות פנים באמצעות אבן מתבצע מלמטה למעלה, כשברוב רובם של המקרים מקפידים שלא יווצרו מרווחים בין אבן לאבן, כך שהקיר יהיה מרשים במיוחד. כמובן שחשוב להקפיד על דיוק רב ועל מריחת הדבק באופן מסודר על כל הקיר אם אתם בעלי ניסיון בעבודות מסוג אלה ובאופן כללי אמונים על שיטת “עשה זאת בעצמך” תוכלו לעשות זאת בעצמכם; אבל אם לא, אזי מוטב להשקיע עוד סכום כסף (לא גדול מדי, אגב) ולהשאיר את העבודה לאיש מקצוע שיבטיח קיר מרהיב עין.

חיפוי קירות פנים מתבצע על ידי אבנים דקות יחסית, כאלה שעוביין הוא ס”מ עד ס”מ וחצי, שכן אבנים עבוד יותר עלולות להינתק מהקיר ולהוות סכנה לבני ובאי הבית. השימוש באבן לחיפוי פנים יוצר מראה בעל נוכחות בולטת ורבת רושם, ובפרט כמובן אם משתמשים באבן איכותית המקנה לבית כולו מראה יוקרתי ומכובד. לאופן בו מעוצב המרחב שלכם (בין אם הסלון, בין אם פינת האוכל ובין אם חלק אחר בבית) ועל פי הטעם האסתטי שלכם, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים, כשבמקרים רבים גם יצרני חיפויי הקיר מעניקים שירותי ייעוץ ולא רק את המוצר עצמו.