מדרגות שיש

חיפוי שיש מדרגות - מבט לכיוון העליה

בחירת שיש ואבן לחיפוי וריצוף מדרגות

בבחירת ריצוף שיש למדרגות הבית, קיימת עדיפות לבחירת מדרגות בגימור חלק, זאת על מנת למנוע הצטברות של לכלוך ולהשגת מראה איכותי יותר. עובי המדרגה המומלץ הינו 3 ס"מ לפחות. גובהה הכללי של המדרגה הוא כ-17 ס"מ, כלומר, בהנחה שעובי המדרגה שיבחר הינו 3 ס"מ – גובה הקנט (רייזר) יהיה 14 ס"מ. ככלל, עדיף תמיד לבחור ריצוף אבן למדרגות מאבן טבעית או שיש למדרגות, מסוג אבן קשיח וחזק כגון: אבן גרניט, שיש טרברטין, אבני בזלת החזקות, ובעת הגימור יש להקפיד במיוחד על גימור מונע החלקה "אנטי סליפ".

חיפוי מדרגות בשיש – ריצוף מדרגות באבן

היתרון הגדול במדרגות שיש הוא עמידות רבת שנים בפני שחיקה, בין אם בפנים הבית או מחוצה לו, וחשופות לאיתני הטבע. ריצוף מדרגות בשיש או באבן טבעית מקנה לבית מראה ותחושה יוקרתית ומכובדת במיוחד מבפנים ומבחוץ לו. מדרגות שיש מיובאות בדרך כלל בצבעים לבן, צהוב ואפור (אך גם בצבעים אחרים ומיוחדים) במרקמים ובגדלים שונים בהתאם לדרישותיו, רצונותיו וצרכיו הייחודיים של הלקוח. עם סיום חיפוי המדרגות בשיש או באבן טבעית, הן בבית והן מחוצה לו יש לכסות אותן בלוחות גבס בגודל המדרגה או ע"י קרטון עבה למניעת שברים וכתמים שעלולים להיגרם. כדי לשמור על מראה מרהיב לאורך זמן, יש להקפיד על ניקוי נכון של המדרגות. ולשם כך יש להשתמש רק בחומרי ניקוי המתאימים לכך, ולהתייעץ עם מומחה לשיש ואבן טבעית.

בחירת אבן טבעית או שיש לריצוף מדרגות

מדרגות אבן שיי גריי קיימת עדיפות לבחירת מדרגות בגימור חלק, על מנת למנוע הצטברות לכלוך ולהקל על ניקיון המדרגות ולהשגת מראה איכותי יותר. עובי המדרגה המומלץ הינו 3 ס"מ לפחות. גובהה הכללי של המדרגה הוא כ-17 ס"מ, כלומר, בהנחה שעובי המדרגה שיבחר הינו 3 ס"מ – גובה הקנט (רייזר) יהיה 14 ס"מ. ככלל, עדיף תמיד לבחור ריצוף אבן למדרגות מאבן טבעית או שיש למדרגות, מסוג אבן קשיח וחזק כגון: אבן גרניט, שיש טרוורטין, אבני בזלת החזקות, ובעת הגימור יש להקפיד במיוחד על גימור מונע החלקה "אנטי סליפ".לפניות, הזמנות והצעות מחיר עבור שיש ואבן לריצוף

התקשרו אלינו:

04-6523911 או 04-6404975

ראשון עד חמישי 8:00-17:00
שישי (וערבי חג) 8:00-13:00

או שלחו את הטופס המקוון עכשיו ונחזור אליכם בהקדםלחץ כאן כדי לצפות בקטלוג חיפוי אבן ושיש

תוכן עניינים

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם