צבע הריצוף

 

התאמת ריהוט הבית לצבע הריצוף

סקירה מקיפה ומידע מקצועי על התאמת ריהוט הבית לצבע הריצוף

עיצוב הבית הוא אמנות שמשולבת בפרקטיקה. מסיבה זו אנשים רבים פונים אל מומחים שיכולים לעזור להם להתאים בין הריהוט לצבע ריצוף השיש או האבן, לבין צבע הדלתות לגוון השולט בבית. אנשים רבים אינם מודעים לעובדה שנכון להיום כל חנות שמוכרת דלתות, חלונות וריהוט לבית ומחשיבה את עצמה כמקצועית, מספקת ללקוחותיה ייעוץ חינם שעיקרו התאמה סגנונית.

ריצוף לבית – צעד ראשון

הדבר הבסיסי ביותר בכל בית הוא הרצפה, הגג והקירות. מסיבה זו החיפוי של הרצפה הוא הבסיס לבחירת ריהוט ואביזרים שונים לחללים השונים בבית. סוג החיפוי שייבחר כריצוף והגוון שלו הם אלו שיעניקו לאותו חלל את האווירה בה מעוניינים בבית, אם מדובר על אווירה ביתית כפרית, אווירה מודרנית יוקרתית, אווירת רטרו ועוד. נכון להיום אנשים בוחרים בחומרי חיפוי שונים, אם מדובר על פרקטים בעלי גוונים חומים עד אדמדמים, חיפוי מסוג גרניט פורצלן בכל מיני גוונים.

רק לאחר בחירת סוג החיפוי לרצפה והגוונים של הריצוף ניתן להתחיל עם המשימה הבאה, התאמת ריהוט, כמו למשל דלתות, כונניות, ספות וכל מיני אביזרים לאותו חלל. ההתאמה תמיד תיעשה בהתאם לצבעו של הריצוף.

בחירת הריצוף לפי צבע בית

חשוב לקחת בחשבון שמשום הריצוף הוא הבסיס בכל בית, הוא זה שיקבע את הסגנון הכולל של הבית, האווירה שהוא משדר וכל הדברים שבוחרים להביא אל אותו חלל מרוצף. מסיבה זו חשוב מאוד לבצע את הבחירה הנכונה בכל הקשור אל בחירת צבע לבית. בכדי לעשות את הבחירה הנכונה, מניפת הצבעים, היא אחד הכלים האידיאליים להכיר את הגוונים השונים של הצבעים ולבדוק מה מתאים למה טרם בוחרים את צבע הריצוף לבית או צבע הריהוט שמתאים לריצוף ולקירות הבית.

בחירת ריהוט לבית

בחירת ריהוט לבית צריכה להיעשות בהתאם לפרמטרים רבים ולא רק על סמך התאמה לצבע המרצפות. למרות כל זאת, הסינון ההתחלתי תמיד יהיה בהתאם לשני פרמטרים מרכזיים: התקציב שלכם וצבע המרצפות. שני אלו יאפשרו לכם לבחור בריהוט שמותאם מבחינת צבע וסגנון לצבע המרצפות ולסכום אותו אתם מייעדים לקניית הרהיט. תמיד יש לזכור שהתאמה של ריהוט לבסיס תיצור את אותה אווירה בה אתם מעוניינים, אווירה הרמונית. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון גם את שאר הדברים הקיימים בבית, כמו למשל וילון, גופי תאורה, ציורים ועוד.

 לסיכום, עיצוב בית תמיד חייב להתבסס על המרקם והגוון של הריצוף, דלתות, חלונות ופרופילים. התאמה של ריהוט לכל הדברים שצוינו תבטיח לכם את אותה נראות ואותה אווירה בה אתם מעוניינים בבית.

להזמנת אבן או שיש
לפרוייקט בנייה

התקשרו 04-652-3911
או השאירו פרטים ונחזור אליכם